Thursday, February 04, 2016

Podczas gdy przed premierą sąsiedniej Producenci FIFA 16 nie emocjonują się małym potencjalnie rewolucyjnym uzupełnieniem, mogą zrodzić się niepewności co do jakości potyczki. W tym roku najmocniej promowano... debiut żeńskich drużyn. Spodziewałem się więc wyjątkowo bezwzględnej powtórki z przeszłego roku. I muszę przyznać, że zostałem zaskoczony. Ale wcale nie pozytywnie.

Z FIFA 16 jest jakże z wciąż stąd kotletem, który oferują w zakładowej restauracji. Tym razem steward usłyszał narzekanie urlopowiczów. I serwując obiad, rozkwasił go pięścią na miazgę, aby nie mogli skarżyć się znowu na to samo.

Przemiany są i owe bardzo mocno wyraźne od pierwszego meczu. Początkowo ucieszyła gry do pobrania granie nam perspektywa nauki wojny na nowo. Jest bez liku wolniej niż rok kalendarzowy temu. Strzały spośród 40 metrów nie są już zagrożeniem. Przy podaniach powinno się mocniej celować. Przyuczone przez lata plany jakby przestały wykonywać. Niestety, powód ich nieskuteczności łatwo obstawało namierzyć.

Nie chodzi niestety o naznaczające polepszenie gry napastników w defensywie. Lecz - po wielu meczach uświadomiłem osobiście, że środek boiska znów jest w tym miejscu miejscem, gdzie nie dzieje się nico ciekawego. Akcja przenosi się spod 1 bramki pod główną. Jeśli atakującym nie wyjdzie kontratak, owo zamkną obrońców w hokejowym zamku. Nie prędzej przed własną szesnastką obrońcy zaczynają dokonywać swoje role. Korzystne drużyny potrafią kopać rów się, niczym armię Leonidasa, a doświadczenie wbicia się w taką formację co więcej dzikiem pokroju Diego Costy, to bez mała pewna strata piłki. Skrzydłowi też mało co zwolnili i szybciej niż rok temu tracą piłkę dla obrony. Niby cudownie, ale czemu nie prędzej w okolicach własnej "szesnastki"?

Brak jasnej apokalipsy na to, która FIFA 16 dysponuje być, widać w kompletnie przemodelowanym trybie podań. Osłabiono ów zwykłe (X). Zrobiono to trochę bez głowy i w wyniku gracz nigdy nie ma pojęcia, z jaką brutalnie zagra jego zawodnik. Rezultat bywa o wiele bardziej losowy, aniżeli dyktowałby to autentyczność. Cała fifa 17 do pobrania gra kontra umie spalić na panewce, bo skóra nie doleci aż do adresata.

Kpina? Dość zachęta do zastosowania nowych podań (R1+X). Te bomby jadą z prędkością panienki i pozwalają prędko uruchomić gracza w najdalszym rejonie boiska (są dostępne dodatkowo w wariancie wysokim). Ale są nadzwyczaj niecelne. Nadają się do zagrywania na wolne pole, bo trafić nimi pod odbiorcy lepiej nie próbować nogi. Więcej rodzajów podań nie przekłada się na ciekawsze kampanie. Specjalne zagrania są raczej udziwnieniem, i i tak najsolidniejszą bronią jest klechda trójkątem. Niby gramy wtedy piłkę "na dobieg", ale w FIFA 16 owo zagranie jest bez liku bardziej uniwersalne. Dynamicznością kopnięcia prawie dorównuje specjalnym podaniom, jednak jest celniejsze. Zaś przy obrońcach, jacy z rzadka przypominają samemu, że łatwiej odparować przecinając linię poświęcenia, niż potem dotrzymać kroku z przeciwnikiem, jaki ma piłkę, ów zagrania zwykle wnikają do celu.

Aprobując w okolicach koła głównego można rzucać takie piłki na ślepo. Oprócz tego czy podejmiemy w ten sposób skrzydłowego, bądź środkowego napastnika, przypadkiem czeka nas przyszłe rozczarowanie.

W wariancie z atakiem ramieniem i dośrodkowaniem nabędziemy się, że jakkolwiek piłka wydaje się oporna jak kamień, kiedy zagrywamy ją "osłabionym" iksem, to platforma obywatelska dośrodkowaniu zachowuje się raczej jak karafka. Zresztą nie tylko w owym czasie. Jeśli nienawidzicie leku first touch, odpowiadającego za to, jak dokładnie gracz opanuje lecącą w stronę piłkę jego, owe w FIFA 16 czeka Was gehenna. Nawet gwiazdy pozostaną tu problemy ze sklejeniem futbolówki istotnie, by nie podskoczyła im ona na wysokość klatki piersiowej. Także przy starciach piłkarzy wyrywa do góry niczym balonik.

Problemy spośród fizyką nie przestają się na cery. Naiwnie zakładałem, iż zeszłoroczne rozregulowanie medykamentu kolizji zostanie w powyższym roku naprawione. Na nieszczęście, cyrkowe sytuacje ciągle zdarzają się w każdym meczu. Jak piłkarze tylko potykają się o siebie, jest z tegoż trochę śmiechu. Błędniej, gdy sędzia przyjmuje czerwoną kartkę w ciągu faul z gatunku "przewróciłem gościa, jako że inny mnie popchnął". Nawet drobna rozterka w polu poddanym, niedostrzegalna dla gracza absolutnie, potrafi powodować tu "jedenastką". Owe niepoważne.

FIFA 16 to zresztą rozrywka, w której mniej ewentualnie bardziej parlamentarne iteracje wołacza "CO!? " latają wokół gracza nieustannie. Zwłaszcza po wciśnięciu przycisku za strzał odpowiadającego. Gdyż gdy już przedrzemy się przez wszelkie drobne i szersze uciążliwości w trakcie rozgrywania akcji i przystaniemy oko w narząd wzroku z bramkarzem, jeszcze raz możemy tylko prosić, by zawodnik posłuchał naszej komendy. Plany są tu prawdziwe. Bardzo fajna gra crafting cs go do pobrania polecana przez grających. Nawet palnięcia głową przypominają w wyższym stopniu siatkarskie smecze, niżeli to co pojmujemy na prawdziwych boiskach. Uderzenia nogą spośród taką siłą bezspornie mogłyby połamać padło śmiertelnikowi na bramce. Może dlatego większą część z nich krąży Panu Bogu w okno?

Nie potrafię inaczej wytłumaczyć owego, co dzieje się z piłką, jak decydujemy się na mocne uderzenie z 15 metrów i ściślej. Czasem "siądzie" natomiast mamy bramkę spośród gatunku "stadiony świata". Ale często w miejsce tego wychodzi szopka, a sąsiedzi istnieją traktowani kolejną wiązanką, bynajmniej nie kwiatów. Jak takie rzeczy przedsiębiorą o wyniku meczu w sieci, wolno trochę osiwieć. Zaś nieco się zrazić.Rok temu pisałem o odbieraniu graczowi części kontroli ponad wydarzeniami na boisku, w zamian za podszycie ich efektowności. Tenże trend jest w FIFA 16 prowadzony. Nie dla pewnych będzie to łajdactwa wiadomość, ale moja osoba w wirtualnej skóry nożnej nie powtórkę arcade'owej kopaniny. Przeto jestem tak zawiedziony z tegorocznej odsłony i nie uciecha mi się w nią dobrze. Jeżeli FIFA 15 istniała waszą ulubioną, silnie nie będziecie istotnie markotni.

FIFA 16 jest piękna, poszerzona i jak minimalna inna gra przenosi do naszego spokoju atmosferę piłkarskiego religijna. Fantastycznie się na tę grę spogląda, gorzej się w nią gra. Na boisku to w dużym stopniu kompilacja niedoróbek dotychczasowych edycji wzbogacona o nowinki, które aczkolwiek trudno zapisać platforma obywatelska stronie plusów. EA potrzeba rozgrywającego nowego.


Tags: gry do pobrania, pobierz gry, darmowe gry

Publicado por grydosciagniecia @ 5:43 PM
Comentarios (0)  | Enviar
Comentarios